Karadeniz Yük Asansörü

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda ; 2010 yılında sektördeki yerini alan, Yiğit Hidrolik San. Tic Ltd. Şti., kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen misyonu ve yenilikçi vizyonu ile kurumsallaşmaya giden yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Günümüzde tüm Türkiye’de yaygın Yiğit Hidrolik Karadeniz ve Samsun'da lift ile yük asansörleri ile her sektörde çözümler sunan firmamız sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün ve en güvenilir hizmeti vermektedir.

İş anlayışının temelinde uzmanlık yer alan firmamız, kendini sürekli geliştirmeyi prensip edinmiş çalışanları ile mevcut bir fikirden, yaratılan konsepte kadar tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştirmektedir. Müşterileri ile verimli, uzun vadeli ilişkiler kuran, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere daima açık olan firmamız; projelerini, deneyimini, bilgilerini ekibimiz ve müşterileri ile paylaşarak hayata geçirmektedir.

  • Mükemmellik ; Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.
  • Gelişme ; İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. Ertam Hidrolik çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen dünyada değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.
  • Ekip Çalışması ; Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Search